Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Senzory » AEON LABS ZAPUSTENÝ DVEROVÝ SENZOR – GEN5


        

AEON LABS ZAPUSTENÝ DVEROVÝ SENZOR – GEN5

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: AEO1104
Cena:
69,90 €

Špecifikácia produktu

Aeon Labs Zapustený Dverový senzor je Z-Wave senzor, ktorý deteguje či sú dvere otvorené alebo zatvorené. Tento prekrásne navrhnutý, malý senzor pasuje do takmer všetkých typov dverí a je skoro neviditeľný. Praktickou súčasťou Z-Wave systému na zisťovanie stavu dverí.

Okolo 18 milimetrov široký, to znamená malý a kompaktný senzor označovaný aj ako neviditeľný. Je to Z-Wave dverový senzor navrhnutý tak ako by správny dverový senzor mal byť. Nemení estetický vzhľad interéru.

Inštalácia Zapusteného Dverového Senzoru je jednoduchá. Pridaním do vašej domácej siete nezaberie veľa času, potrebné vloženie batérie a spárovanie zariadenia s Z-Wave riadiacou jednotkou. Neviditeľná inštalácia znamená vyvŕtanie diery na vrchu rámu dverí, kde vložíte váš senzor. Je to druh inštalácie, ktorý nezaberie viac ako 10 minút avšak poskytne roky benefitov.

Špecifikácia produktu

  • Technológia: Z-Wave Vysielač (868.42MHz)
  • Detekcia: Magnetická
  • Tlačidlo: Inclusion a exclusion
  • LED: Úroveň Batérie (nízka)
  • Napájanie: 1x CR2 3.0V Lítiová batéria
  • Rozmery (D x Priemer): 62x 18mm (hlavné telo), 13 x 18mm (magnet)