Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Ovládanie multimédií » Amazon ECHO 2. generácie


        

Amazon ECHO 2. generácie

AKCIA TOP PRODUKT

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: AM0805
Cena:
106,00 €

Špecifikácia produktu

Čo je Amazon Echo (Alexa)?

Amazon Echo je hlasový asistent, podobne ako Siri v iPhone alebo Google Home v android telefóne či Cortona na PC. Je však výnimočný tým, že dokáže naozaj nekonečné množstvo veci. Vďaka integrácií s obrovským množstvom služieb a neustále pribúdajúcimi "Skill" (zručnosťami) je toto zariadenie doslovne každý deň chytrejšie.

Amazon Echo štandardne počúva na meno Alexa. Stačí, aby ste povedali jej meno a ona je okamžite pripravená poradiť Vám alebo splniť Vaše želanie.

Nová generácia má vylepšený zvuk, prináša 63mm basový reproduktor a 16mm výškový reproduktor s Dolby technológiou pre čistý zvuk a dynamické basy.

Hlasové ovládanie domu, tak ako ho ponúka Amazon Echo je to, na čo odvetvie Smart Home čakalo. Videli sme to vo filmoch, v reklamách, snívali sme o tom. Dnes je to vďaka Amazon Echo hlasovej asistentke možné, a je to naozaj také dobré. Predstavte si, že ležíte na gauči a chcete si zakúriť, alebo zatiahnuť žalúziu, vypnúť svetlo... V bežnom dome to znamená to, že sa musíte postaviť a všetko to spraviť. V základnom Smart dome to urobíte pomocou jedného tlačítka alebo pomocou mobilu. S Alexou na to ani nemusíte myslieť, jednoducho to povedzte. Idete spať a chcete celý dom prepnúť do úsporného režimu? Len povedzte - Alexa, dobrú noc... a Alexa Vám popraje taktiež dobrú noc, môže Vám na nejaký čas pustiť Vašu obľúbenú hudbu, a postupne všetko vypne, zhasne... Je to tak jednoduché.

Alexa dokáže byť prepojená so systémami Fibaro, Zipato, Homey, homee... Samozrejme, tam integrácia nekončí. Alexa podporuje tisíce ďalších služieb a produktov. Napríklad si môžete zavolať taxi, objednať pizzu, opýtať sa jej na zaujímavosť dňa, opýtať sa jej na to, čo máte dnes na pláne, zapísať si veci do kalendára, poslať email...