Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Zámky na dvere » DANALOCK V3 INTELIGENTNÝ ZÁMOK BLUETOOTH & Z-WAVE


    

DANALOCK V3 INTELIGENTNÝ ZÁMOK BLUETOOTH & Z-WAVE

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: POL0902
Cena:
199,80 €

Špecifikácia produktu

S chytrým zámkom Danalock nepotrebujete kľúče. Jednoducho zamknite všetky zámky pri odchode, zistite kedy dorazili Vaše deti domov, alebo pustite návštevu dovnútra, aj keď ste zatiaľ ešte len na ceste z práce. Elegantný dizajn v sebe ukrýva odolný a veľmi bezpečný elektronický zámok s podporou Z-Wave a Bluetooth. Tretia verzia zámku Danalock je múdrejšia, menšia, bezpečnejšia, rýchlejšia a so silnejšou výdržou batérie.

 

Zabudnuté kľúče? žiadny problém

Iste to poznáte. Vraciate sa domov, ale vzápätí zistíte, že ste zabudli kľúče. V lepšom prípade sú ukryté niekde na dne vašej tašky. S chytrým zámkom Danalock môžete tento problém hodiť za hlavu. Danalock môžete ľahko odomknúť cez mobilnú aplikáciu, otočením zámku, alebo automatikou systému FIBARO.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť na prvom mieste

Danalock V3 je najbezpečnejší smart zámok, ktorý kedy bol vytvorený. Danalock je vybavený špeciálnym TPM čipom, ktorý uchováva všetky šifrovacie kľúče na maximálnej úrovni zabezpečenia. Šifrovanie prebieha podľa štandardu AES 256. Komunikácia medzi vaším telefónom a zámkom prebieha podobne ako TLS 1.2, čo je využívané bankami a bezpečnostnými systémami po celom svete. Bezpečnosť je pre Danalock na prvom mieste.

Pasuje na všetky dvere

Danalock V3 je jediný šikovný zámok na trhu, ktorý pasuje na dvere v každom regióne. Inštalácia na Vaše dvere nie je žiadny problém. Danalock je jediný inteligentný zámok, ktorý sa hodí do každého regiónu na celom svete - od USA a Európy až po Japonsko.

Pasuje na všetky dvere

Najjednoduchší prístup

Predstavte si situáciu, že ste jediným vlastníkom vášho Danalock. Ak však chcete niekomu umožniť prístup do Vášho domu, stačí vytvoriť a odoslať trvalé, opakujúce sa alebo dočasné prístupové kľúče prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Získajte upozornenia, keď používatelia prijmú Váš prístup, alebo keď použiju inteligentný zámok. Danalock uľahčuje Vám a Vaším deťom jednoducho zamknúť a odomknúť dvere a všetky vstupy si starostlivo pamätá.

Jednoduchá montáž

Danalock V3 je bezdrôtový elektronický zámok, ku ktorému nepotrebujete žiadne káble. Jednoducho ho stačí zasadiť do držiaka a otočiť ho tak, aby zaskočil. Danalock je úžasný tým, že je možné ho nainštalovať na každé dvere. Zámok je napájaný štandardnými batériami typu CR123A, ktoré vydržia celý rok a ich výmena je veľmi jednoduchá. Stav batérií vidíte priamo v aplikácii, nemusíte sa tak báť, že zabudnete na výmenu.

jednoduchá inštalácia

Otvorenie na diaľku aj ručne

K zámku Danalock V3 nepotrebujete kľúče. Jednoducho ho odomknite, alebo zamknite pomocou mobilnej aplikácie, napríklad keď ešte len prichádzate k dverám. Vraciate sa domov a máte plné ruky s nákupom? Žiadny problém, nechajte Danalock odomknúť automaticky. Vďaka inteligencii systému FIBARO môžete Danalock zapojiť do ľubovoľných scenárov. Napríklad váš scenár "Spánok" môže vyzerať tak, že stlačíte Tlačidlo FIBARO a následne sa automaticky zamknú všetky zámky, zatiahnu sa rolety, zhasnú svetlá, vypnú nepotrebné spotrebiče a vy môžete ísť s kľudom spať bez zbytočného kontrolovanie domácnosti. Nechajte rutinné veci na automatike, vďaka systému FIBARO. Ručné ovládanie z interiérovej časti spočíva v otočení úchytu a dvere sa odomknú alebo zamknú samé. Po 5 sekundách môžete otáčať opäť, medzitým Danalock zvládne zamknutie/odomknutie.

vzdialené otvorenie

Technická špecifikáciaproduktu

 • Z-Wave Plus & Bluetooth 4.0 (BLE) Verzia
 • EU frekvencia: 868,42 MHz (Z-Wave)
 • Úroveň zabezpečenia: 256bit AES
 • Obsah balenia: 1x Danalock V3 vrátane batérií (bez zámkového valca)
 • Materiál: eloxovaný hliník / ABS
 • Farba: Strieborná
 • Rozmery: 59x59mm
 • Váha s batériou: 195g
 • Napájanie: 4x CR123
 • Životnosť batérie: 6-12 mesiacov (9000 cyklov)
 • Krútiaci moment: 1,5 Nm