Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Videovrátnik » DOORBIRD VIDEOVRÁTNIK D101S


    

DOORBIRD VIDEOVRÁTNIK D101S

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: DB1602
Cena:
379,00 €

Špecifikácia produktu

Videovrátník, ktorý možno integrovať do systému FIBARO. Umožní vám komunikovať s návštevou vďaka kvalitnému HD videu a zvuku. Z aplikácie jej môžete aj rovno otvoriť. Dverové stanica je dostupná v bielom a striebornom prevedení pre povrchovú či zapustenú montáž.

Odteraz Vám už nič neunikne

Niekto zazvoní pri dverách. Je to poštár, návšteva, alebo otravný sused? Stačí sa pozrieť na mobil a ihneď vidíte, kto to je. Potom už je na vás, či odpoviete a prípadne rovno otvorte dvere jedným stlačením. A to ani nemusíte byť doma.

Jednoduchšie to byť nemôže

S videotelefónom Doorbird viete o všetkom, čo sa mihne okolo. Pokročilý senzoru pohybu zaznamená kohokoľvek v uhle 180 ° a vzdialenosti až 8 metrov. Dokonalú ochranu a prehľad podporí tiež infračervený prísvit pre záznam obrazu i v noci. Všetko s mož notifikácia.

Nič vám neunikne

Exteríérove použitie

Dverové stanica Doorbird spoľahlivo pracujú v rozsahu teplôt od -20 do +40 ° C. Certifikácia krytia IP 54 zaručuje ochranu proti dažďu a teda bezproblémové použitie vonku. Odolnosť podporuje konštrukcia z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Jednoduchá inštalácia

Montáž do pár minút. Žiadna profesionálna pomoc alebo špeciálne nástroje nie sú potrebné.

Kvalita prevedenia

Doorbird kombinuje exkluzívny dizajn a špičkové technológie pre perfektný obraz, zvuk, sieťovú komunikáciu aj pohodlné ovládanie pomocou aplikácie. Zárukou kvality je precízna prístup nemeckého výrobcu a využitie prémiových materiálov.

WiFi/Ethernet

Možnosť pripojenia cez WiFi sieť a alternatívne cez Ethernetový kábel.

 

ll

 

Nahrávanie do Cloudu zadarmo

Každý DoorBird IP videovrátnik prichádza s bezplatným úložiskom na nahrávanie (históriou) pre posledných 20 návštevníkov a pohybových udalostí. Táto bezplatná ukladacia služba a takisto zabezpečený vzdialený prístup do DoorBird videovrátnika pomocou DoorBird Cloud sú bezplatné a ostanú bezplatnými aj v budúcnosti. Používanie DoorBird IP videovrátnika nie je spojené so žiadnymi dodatočnými nákladmi! Ak potrebujete väčší úložný priestor, môžete buď pripojiť DoorBird IP videovrátnika k miestnemu NAS/NVR systému alebo si predplaťte voliteľný balík Cloud-Recording Pro.

Možnosť výberu dizajnu

Šikovný videotelefón Doorbird dodávame v niekoľkých verziách. Ponúkame prevedenie pre vonkajšie či pre zapustenú montáž. Vonkajší materiál môže byť buď biely polykarbonát či nerezová oceľ - podľa vášho výberu.

Vyberte si

Technická špecifikácia:

 • Konektivita: WiFi 802.11b/g/n 2.4GHz; Ethernet
 • Puzdro: Polykarbonát, UV-resistant, Predná časť (F101) z nehrdzavejúcej ocele
 • Tlačidlo zvončeka: Tlačidlo z nehrdzavejúcej ocele s osvetleným LED krúžkom
 • Druh montáže: Povrchová montáž
 • Napájanie: 15VDC (adaptér 110-240VAC) alebo PoE 802.3af Mode-A
 • Váha: 290g
 • Pripojenia: Napájanie, Elektrický otvárač dverí, zvonček dverí, tlačidlo otvárania dverí, sieť
 • Vonkajšie použitie: Áno, IP54
 • Štandardy: CE, IC, FCC, IP54
 • Rozmery: 157 x 75 x 35mm (H x W x D)
 • Odporúčaná výška inštalácie: Objektív kamery by mal byť v minimálnej výške 125cm
 • Operačné podmienky: - 20 do +40°C, Vlhkosť 10 do 85% RH (bez kondenzácie)
 • Pribalené príslušenstvo: Videovrátnik, Montážna doska, Napájací adaptér (110 -240V), Napájanie z DIN-lišty predávané samostatne, Skrutky, Rýchly návod