Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Ovládače » FIBARO BUTTON - MODRÉ (FGPB-101-6)


    

FIBARO BUTTON - MODRÉ (FGPB-101-6)

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB0207
Cena:
49,99 €

Špecifikácia produktu

FIBARO tlačidlo je kompaktné, batériou napájané, Z-Wave Plus kompatibilné zariadenie. To umožňuje ovládať zariadenia v sieti Z-Wave Plus a spúšťať rôzne scény definované v FIBARO systéme. Rôzne akcie môžu byť spúšťané jedným až piatimi kliknutiami alebo podržaním tlačidla. Vďaka dizajnu, malým rozmerom a bezdrôtovou komunikáciou sa FIBARO tlačidlo dá pohodlne namontovať na akomkoľvek povrchu a v akejkoľvek polohe, napr. vedľa postele alebo pod stolom.

Jednoduchšie to už nejde

Štýlový pomocník

Či už umiestnite FIBARO Tlačidlo kamkoľvek, vždy bude štýlovú súčasťou interiéru. Vyberte si jednu z mnohých farebných variantov, podľa vášho vkusu. Vďaka unikátnemu povrchu sa Tlačidlo nestratí ani v izbe vašich detí, ktoré ho môžu bez problému maľovať a vylepšiť ho podľa svojho.

 

Vyrobené s precíznosťou

Najvyššie štandardy pri výrobe zaručujú bezproblémové používanie. Vďaka napájaniu batériou je možné toto tlačítko umiestniť skutočne kdekoľvek.

fibaro button

 

FIBARO Button vám umožní ručne aktivovať a deaktivovať aj vybrané elektrické zariadenie podľa voľby ako aj scény vo FIBARO systéme. Môžete ovládať jednoduché scény na zapnutie osvetlenia alebo komplexné sekvencie. Tlačidlo FIBARO The Button je unikátny bezdrôtové tlačidlo, pomocou ktorého môžete jedným stlačením ovládať akékoľvek zariadenie vo vašom domácom systéme FIBARO, spúšťať naplánované akcie a sekvencie. Odchádzate z domu a nechcete zapínať mobilnú aplikáciu? Stlačte tlačidlo u dverí a môžete v pokoji odísť. FIBARO sa postará o zvyšok.

Kompaktnosť a mobilita

FIBARO Button je jeden zo svetovo najšikovnejších zariadení svojho druhu. Sedí perfektne do ruky a môže byť virtuálne umiestnené na ľubovoľnom mieste.

 

fibaro button

Jednoduchá synchronizácia

Pridanie nového tlačítka do systému Fibaro je skoro tak jednoduché, ako jeho používanie.

Vždy po ruke

 

Spúšťajte scény a získajte ešte viac možností

FIBARO Button rozozná až 6 rozdielnych akcií. Jedným kliknutým vypnite všetky svetlá, dvoma kliknutiami zapnúť zvolené elektrické zariadenie a držaním tlačidla môže spustiť vlastnú scénu.

Nedostane Vaše dieťa na vypínač

Žiadny problém, veď raz vyrastie. Ale ak by ste mu predsa len chceli umožniť ovládať osvetlenie už teraz umiestnite tlačidla presne tam, kde ho potrebujete vy, alebo vaše deti.

Starajte sa o svojich blízkych

Tlačidlo je extrémne užitočné pre deti, seniorov alebo tých, ktorí sa o seba nevedia postarať. Vedia si pomôcť jediným tlačídlom, prípadne Vas vedia privolať. Jediným stlačením Vam príde notifikácia na Váš smartfon, či tablet, že sa niečo deje.

img

Dom zaspáva s Vami

Jediným stlačením tlačítka zhasnite dom, zamknite dvere, spustíte alarm v okolí domu, zaitahnite žalúzie... 
A ráno? Rovnakým stlačením môže Váš dom opäť ožiť a zažiariť.

Technická špecifikácia:

 • Typ batérií: ER14250 3.6V
 • Životnosť batérií: odhadované 2 roky (so základným nastavením a max. 10 stlačeniami za deň)
 • Operačná teplota: 0 - 40°C
 • EU štandardy: EMC 2014/30/EU, RED 2014/53/EU, RoHS 2011/65/EU, LVD 2014/35/EU
 • Rádio protokol: Z-Wave (500 séria čipu)
 • Rádio frekvencia: 868.4 alebo 869.8 MHz EU
 • Dosah: do 50m von, až do 40m vnútri (Podľa použitých materiáloch)
 • Rozmery (priemer x výška): 46 x 34 mm