Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Senzory » FIBARO DOOR / WINDOW SENSOR 2 GREY (FGDW-002-2)


    

FIBARO DOOR / WINDOW SENSOR 2 GREY (FGDW-002-2)

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB1109
Cena:
49,99 €

Špecifikácia produktu

Tento bezdrôtový multifunkčný senzor dokáže detekovať pohyb (napr. otvorenie/zatvorenie dverí alebo okien), kontrolovať iné Z-Wave integrované zariadenia a merať teplotu s presnosťou dvoch desatinných miest.

Farba podľa interíeru

Vyberte si podľa vášho vkusu zo siedmich farebných prevedení tú, ktorá najlepšie zodpovedá štýlu vášho interiéru. Máte biele dvere a hnedá okná? Žiadny problém. Z dostupných odtieňov si vyberie každý.

Bude vám ladiť

Modul kompaktný ako len môže byť

Nová verzia modulu na okná a dvere je ešte menšia a prepracovanejšia, než tá predchádzajúca. Jedná sa o magnetický senzor takého typu s najmenšími rozmermi na trhu. Vďaka tomu bude na vašich dverách či oknách takmer nerozoznateľný. Vďaka niekoľkým farebným variáciám sa potom nemusíte obávať zladenia snímača s Vaším interiérom.

Modul kompaktný ako len môže byť

 

Viac než len senzor otvorenia

 • Magnetický kontakt

Zistí, či sú dvere či okná zatvorené alebo otvorené. Otvorené okno vypne kúrenie či klimatizáciu. Vstup do miestnosti automaticky zapne osvetlenie. Pri odchode viete, či ste niekde nezabudli zavrieť. Ak nie ste doma, senzory strážia váš majetok.

 • Teplotné čidlo

Senzor na okná a dvere 2 obsahuje oproti pôvodnej verzii zabudované teplotné čidlo, vďaka ktorému môžete napríklad efektívne regulovať vykurovanie, či klimatizáciu. Samozrejmosťou sú nofitikace na váš telefón alebo tabliet.

 • Ochrana a bezpečie

Senzor na okná a dvere je súčasťou zariadení pre zabezpečenie domácnosti. O každom neplánovanom vstupe budete ihneď informovaní na váš telefón. Senzor obsahuje tiež ochranu pred neoprávnenou manipuláciou.

 • Scénový modul

Jednoducho pripojte bežný vypínač k modulu a spustite nejakú z nastavených scén. Rôznym počtom stlačení potom ovládate niekoľko zariadení naraz. Môžete napríklad vypnúť všetko nepotrebné a spustiť alarm pri odchode z domu.

Zníži výdavky na minimum

Eliminujete riziko vysokých platieb za energie kvôli zbytočnému vykurovaniu či chladeniu miestností. Integrovaný teplotný snímač rozšíri možnosti inteligentnej regulácie teploty. FIBARO môže napríklad vypnúť kúrenie, keď vetráte, a presnejšie regulovať kúrenie na základe informácií z viacerých senzorov v miestnosti.

 

Zníži výdavky na minimum

Jednoduchá inštalácia

Fibaro Door/Window senzor jednoducho pasuje na hocijaký povrch použitím obojstrannej pásky. Je batériovo napájaný, nevyžaduje teda žiadne extra káblovanie a dokonca Vám povie kedy je potrebné vymeniť batérie.

Jednoduchá inštalácia a aktualizácia

Poznámka – nová generácia už nevyžaduje doplnkový DS18B20 teplotný senzor.

Technická špecifikácia:

 • Napájanie: jedna batéria typu ER14250
 • Rádiová frekvencia: 868 MH
 • Senzory: pohybový, binárny, teplotný
 • Pre meranie teploty je potrebné rozšírenie DS18B20 senzorom
 • DS počet senzorov, ktoré sú podporované: 1
 • Pracovná teplota: - 0 až 40 ° C
 • Prevádzkový dosah: až 30 m vnútri a 50 m vonku
 • Rozmery: 76 x 17 x 19 mm