Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Riadiace centrá » FIBARO HOME CENTER 2 (FGHC2)


    

FIBARO HOME CENTER 2 (FGHC2)

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB0101
Cena:
599,00 €

Špecifikácia produktu

 

Home Center 2 je mozgom celého Z-Wave Fibaro systému. Dizajn zariadenia Home Center 2 bol vyvíjaný a navrhovaný tak, aby ste doň mohli implementovať mnohé jedinečné funkcie, ktoré ešte neboli použité. Home Center 2 mení automatizáciu fungujúcu na Z-Wave a predstavuje skutočnú Domácu inteligenciu.

Picture

 

Výnimočný hliníkový plášť

Kladieme veľký dôraz na dizajn a kvalitu spracovania. Plášť Home Center 2 je vyrobený z čistého hliníka. Preto ho nemusíte schovávať niekde v skrini.

Fibaro Home Center 2 a jeho Výnimočný hliníkový plášť

Rýchly a efektívny hardware

Procesor Intel Atom 1,6 Ghz

Home Center 2 vyniká rýchlosťou i výrazne lepšou komunikáciou v rámci siete Z-Wave. Oba tieto parametre prevyšujú momentálnu konkurenciu na trhu.

 

4 GB MLC disk na obnovenie

Každá jednotka Home Center 2 obsahuje vlastný disk na obnovu dát. S tým súvisí nielen jednoduchá obnova systému po prípadnom zlyhaní, ale aj zabránenie pokusom o neautorizovaný prístup. Bezpečnosť používateľa je tak podstatne vylepšená.

 

 

1 GB RAM, 2 GB SLC Harddisk

Zabezpečí rýchlu komunikáciu medzi zariadeniami systému Fibaro. Domáca automatizácia na princípe Z-Wave tak pracuje omnoho dynamickejšie.

 

Rýchla a jednoduchá inštalácia

Stačí pripojiť napájanie a kábel počítačovej siete a do dvoch minút je Home Center 2 pripravený k činnosti.

Picture

Štandardne zariadenie čaká na IP adresu z Vášho DHCP servera. Ak si nie ste istý, stláčte a podržte RECOVERY tlačítko. Vďaka tomu si Home Center 2 nastaví automatickú statickú IP adresu 192.168.81.1 Na pripojenie do Home Center 2 stačí túto adresu zadať v internetovom prehliadači Vášho PC.

Picture

Nové možnosti spájania zariadení

Funkcia Linked Devices umožňuje spojiť viac zariadení v jedno virtuálne a skombinovať ich funkcie. Napríklad termostaty so snímačom teploty a vlhkosti. Môžete tak ovládať viac zariadení naraz a sprehľadniť si používateľské rozhranie. Nové možnosti vďaka

Geolokalizácia

Ďalšou unikátnou schopnosťou jednotky je nájdenie členov Vašej rodiny. Vždy viete, kde práve sú vaše deti, bez toho aby ste im museli volať. Home Center 2 vám ukáže ich pozíciu na mape. Stačí mať v telefóne aplikáciu FIBARO.

Geolokalizácia

Rozšírenie scén a akcií

Pokročilé funkcie Home Center 2 Vám dávajú kontrolu nad celou Vašou domácou sieťou a umožnia vám vytvoriť rôzne "scény". Napríklad, keď prší, môžete nastaviť systém tak, aby zatvoril všetky okná a vypol zavlažovanie v záhrade.

 

Technická špecifikácia produktu:

 • Procesor: Intel Atom 1.6GHz
 • Pamäť: 1GB RAM, 2GB SLC Hard Drive
 • Disk: 4GB MLC Recovery Disc
 • Materiál: Hliník
 • Najprepracovanejší Z-Wave systém domácej automatizácie
 • Intuitívne grafické prostredie
 • Rýchli a efektívny hardware
 • Moderný dizajn s kvalitným hliníkovým prevedením
 • Geo lokalizácia
 • Emailová a SMS notifikácia
 • Vzdialený prístup z Internetu cez PC, tablet alebo mobilný telefón
 • História udalostí
 • Konfigurovateľné Režimy a Scény a definovanie následných Akcií