Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Riadiace centrá » FIBARO HOME CENTER LITE


        

FIBARO HOME CENTER LITE

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB0102
Cena:
279,00 €

Špecifikácia produktu

Home Center Lite prináša novú dimenziu FIBARO systému. Malý prístroj s obrovským potenciálom: pohodlnejší, efektívnejší a cenovo dostupný.

Rýchle a efektívne riešenie

Ovládajte svoj domov odkiaľkoľvek na svete pomocou mobilného telefónu, tabletu alebo notebooku. Užívajte si svet plný pohodlia, ktoré prináša systém FIBARO. Kompaktné riešenie je uložené v prepracovanom kryte s rozmermi len 90x90x33mm.

Neuveriteľne kompaktný mozog domácnosti

Fibaro Home Center Lite

Prioritou systému FIBARO je bezpečnosť a komfort Vašej rodiny. Home Center Lite prináša technologické novinky, ktoré sú podporené minimalistickým a moderným dizajnom. Naučte sa pracovať so systémom, ktorý bude vyhovovať Vašim zvyklostiam a potrebám

Riadiace centrum

Aplikácia FIBARO sa stane novým jadrom kontroly Vášho domova. Všetky ikony, názvy a tabuľky pri jej nastavovaní si môžete upraviť a prispôsobiť. Aplikácia FIBARO kladie dôraz na príjemné používateľské prostredie na flexibilitu i zrozumiteľnosť ovládania.

 

Fibaro Home Center lite a ovkladanie tabletom

Ovládanie domácich multimédií

Nový regulátor Home Center Lite umožňuje ešte väčšiu integráciu domácich multimédií. Ovládajte vašu TV, domáce kino, Hi-Fi a ostatné zariadenia s FIBARO aplikáciou. Hrajte sa s scénami a zdieľaním, prepínajte kanály a upravujte hlasitosť. Používajte FIBARO, už nebudete potrebovať diaľkový ani iný ovládač. Všetko zvládnete s Vaším inteligentným telefónom alebo tabletom. A ešte všetky tieto zariadenia môžu pracovať nezávisle na sebe.

Väčšia kontrola nad domácimi multimédiami

Kontrola spotreby el. energie

Systém FIBARO dokáže sledovať históriu i aktuálnu spotrebu elektrickej energie, vrátane rozpoznania zariadenia s najvyššou spotrebou. Získané štatistiky ľahko vyčítate z pripravených grafov, na základe ktorých môžete odhadnúť celkové vyúčtovanie energie.

Ochrana majetku

Bezpečnosť domova je pre FIBARO jednou z hlavných priorít. Preto budete okamžite informovaný o každej potenciálnej hrozbe. Systém dokáže odstaviť vodu v prípade netesniaceho potrubia. Pri poškodení prívodu plynu doma vyvetrá a informuje vás o tom. V prípade, že objaví pokus o vlámanie, automaticky spustí alarm, informuje políciu a podá živý náhľad z kamier on-line.

Fibaro home center lite signalizuje požiarny poplach na tablete

 

 

 

Regulácia a úspora tepla

Najmä za chladných zimných dní nie je nič lepšie, než sa vrátiť do vyhriateho domova. A nemusíte kvôli tomu kúriť celý deň. FIBARO to urobí načas, akurát kým sa vrátite domov. Nastavte si teplotu v izbe na ráno tak, aby sa vám ľahšie vstávalo z postele. Na noc si nastavte teplotu, pri ktorej sa vám bude dobre zaspávať.

 

 

Teplota akú chcete

Automatické zavlažovanie záhrady s inteligenciou

Dobre udržiavaný trávnik pred domom, už nebude vyžadovať Vašu stálu pozornosť. FIBARO zavlaží záhradu presne vo chvíli, keď to bude potrebné. Navyše, v závislosti na počasí, použije vždy správne množstvo vody. FIBARO nenechá vaše rastliny uschnúť v horúcom dni a zabráni prílišnému zalievanie, keď je vlhko.

 

Magická záhrada

 

Geolokácia

Váš domov vždy vie, kde Vy a Vaši rodinní príslušníci práve sú. Keď opustíte domov, systém vypne nepotrebné zariadenia. Alebo simuluje vašu prítomnosť, aby odradil zlodejov. Po návrate domov, bude systém upravovať teplotu a spustí naprogramované scény.

 

geolokácia

 

 

 

Ovládanie domu z opačnej strany sveta

Prostredníctvom mobilnej aplikácie FIBARO ľahko zistíte, ktoré spotrebiče ste doma nechali zapnuté a kedykoľvek ich môžete vypnúť. Vzdialený prístup k systému funguje zo všetkých miest na svete. Na diaľku dokážete monitorovať bezpečnosť, sledovať energie i šetriť náklady.

 

 

image13_hclite

 

Celá história vo Vašich rukách

S FIBARO systémom môžete sledovať, koľko času Vaše deti strávia pri televízore, počítači alebo hernej konzole. Je to ideálne riešenie pre plánovanie – koľko hodín sa môžu hrať alebo sledovať svoje obľúbené filmy. Vytvorte rozvrhy alebo diaľkovo ovládajte prevádzku zariadení.

 

Fibaro home center lite a jeho ovladanie cez tablet

 

Oznámenie na mobil

O všetkom, čo sa v dome stane, viete okamžite, nech ste kdekoľvek. HCL dokáže odoslať bezplatné push notifikácie či SMS správu na váš tabliet či mobilný telefón.

 

Oznámenie na mobil

Možnosti rozšírenia

Home Center Lite je modulárne  zariadenie a umožňuje rozšírenie o prídavné moduly. Okrem iného, môžete do systému Fibaro HC Lite pridať modul záložnej batérie a neprekvapí Vás ani výpadok elektrickej energie, prípadne ho rozšíriť o GSM modul pre zaistenie neustáleho prístupu do Internetu.

Fibaro home center lice z bateriou

Kľúčové vlastnosti

Správa až 230 zariadení

Výkonný a úsporný procesor Cortex A8

Komunikácia cez Z-Wave a Ethernet