Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Ovládače » FIBARO KEYFOB (FIBEFGKF-601)


    

FIBARO KEYFOB (FIBEFGKF-601)

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB0208
Cena:
49,99 €

Špecifikácia produktu

Diaľkový ovládač KeyFob zaručuje pohodlné a úplné ovládanie domácnosti. Jeho šesť prehľadných tlačidiel umožňuje používateľovi KeyFob buď aktivovať predprogramované scény alebo ovládať iné zariadenia. Vykonaná funkcia KeyFob je možná vďaka komunikácii so Z-Wave PLUS. V porovnaní so štandardným protokolom Z-Wave ponúka nový Z-Wave PLUS rozšírený rozsah siete o 50%, čo umožňuje celkovo rýchlejšiu prevádzku všetkých pripojených zariadení.

Inteligentná kľúčenka

Kľúčenka FIBARO KeyFob je Váš nový osobný ovládač, ktorý bude neustále s Vami. Pre základné pokyny už nemusíte zapínať mobilnú aplikáciu. Jednoduchosť a neustála prítomnosť robí z kľúčenky neoceniteľného pomocníka.

Kľúčenka, s ktorou ovládnete dom

Navrhnutá priamo pre vás

Kľúčenka FIBARO bola navrhnutá s dôrazom na tie najmenšie detaily. Jej ergonomický a kompaktný tvar inšpirovaný prírodou padne presne do Vašej dlane a vyvýšené tlačidlá s odlišnými tvarmi umožňujú ovládať Váš dom úplne jednoducho. KeyFob bol navrhnutý s precíznosťou a zameraním na detail. Má ergonomický a kompaktný tvar, ktorý je navrhnutý tak, aby Vám perfektne sadol do ruky, vrecka a umožnil Vám intuitívne stlačanie tlačidiel.

design-01

 

Ovláda až 30 akcií

Každé tlačidlo je možné stlačiť 1, 2 alebo 3 krát alebo ho môžete podržať. To je dokopy až 24 možností využitia tlačidiel. Ďalšie možnosti je vytvorenie 6 sekvencií, ktoré využívajú kombinácie 2 až 5 tlačidiel. Kľúčenka FIBARO KeyFob je inteligentný ovládač, ktorým môžete vybaviť celú Vašu rodinu. Kľúčenkou môžete nielen ovládať jednotlivé príkazy, ale až 30 konkrétnych akcií. Dvojročná životnosť batérie zabezpečí, že sa o zariadenie nebudete musieť starať. K výmene batérie vás potom jednoducho upozorní systém FIBARO.

Prispôsobí sa vám

 

Jeden ovládač pre celú domácnosť

Ovládajte osvetlenie, zapnite hudbu, nastavte teplotu, zatiahnite žalúzie alebo zamknite dvere. Spustite doslovne akúkoľvek scénu alebo zariadenie.

Screen Shot 2017-03-03 at 12.14.02

one-02

Myslí na bezpečnosť

KeyFob umožňuje plne nastaviteľný, automatický zámok tlačítok pre ochranu pred zneužitím alebo náhodným stlačením.

Screen Shot 2017-03-03 at 12.13.13

Screen Shot 2017-03-03 at 13.26.50design-02

Prepracovaný k každom detaile

Moderný dizajn KeyFob je len prvou vrstvou jeho dokonalosti. Vnútri zariadenia sa nachádzajú najmodernejšie elektronické technológie vyvinuté inžiniermi spoločnosti FIBARO, ktoré spĺňajú a prekonávajú všetky možné výzvy v oblasti inteligentných domácností.

fibaro keyfob

Technická špecifikácia:

 • Rádiový protokol: Z-Wave Plus (čip série 500)
 • Rádiová frekvencia: 868,42 MHz;
 • Napájanie: CR2450 3.0V batéria (súčasť balenia)
 • Životnosť batérie: 2 roky (predvolené nastavenie, maximálne 5 stlačení za deň a priamy rozsah)
 • EU štandardy: R&TTE 1999/5/EC, RoHS 2011/65/EU
 • Prevádzková teplota: 10 - 40 ° C
 • Dozsah: do 70 m vonku do 40 m (v závislosti od terénu a konštrukcie budovy)
 • Rozmery: 70 x 38 x 15 mm