Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Senzory » FIBARO POHYBOVÝ SENZOR (FGMS-001-ZW5)


    

FIBARO POHYBOVÝ SENZOR (FGMS-001-ZW5)

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB1112
Cena:
57,99 €

Špecifikácia produktu

4in1 multisenzor

Toto malé zariadenie okrem senzoru pohybu meria aj aktuálnu teplotu, intenzitu svetla a vibrácie vďaka zabudovanému akcelerometru. Fibaro pohybový senzor rozširuje pohodlie Vašej domácej automatizácie. Toto ,,zázračné oko,, zaznamená každý pohyb alebo pokus o vlámanie, oheň a ďalšie hrozby.

multifunkčný senzor

Inšpirovaný prírodou

Pohybový senzor FIBARO je vytvorený na princípe dokonalosti mačacieho oka. Senzor podobne ako mačacie oko má širšie zorné pole a vďaka tomu monitoruje širší i dlhší priestor a je neobyčajne pozorný a ostražitý.

Fibaro profesionálna domáca automatizácia a zabezpečenie

Farba ako teplomer

Mnohofarebné LED oko pohybového senzoru informuje, ak bol zaznamenaný nejaký pohyb alebo Vám povie, aká je aktuálna teplota v miestnosti. Nastavte farby a ich intenzitu podľa svojich predstáv a okamžite, ako vojdete do miestnosti budete vedieť, koľko je tam stupňov.

Pohybový senzor citlivý na teplotu

Vie, čo robiť

Ponúka nekonečné možnosti pri integrácii s ďalšími zariadeniami. Ráno spozná, že vstávate, spustí hudbu a vytiahne žalúzie, vyvetrá, stačí to len raz nastaviť. Vo večerných hodinách môže automaticky zapnúť svetlá. V prípade neoprávneného pohybu spustí záznam a kamera pošle video do Vášho mobilného telefónu. V prípade že sa v dome nik nenachádza upozorní Vás na aktivovanie alarmu a vypnutie nepotrebných svetiel.

profesionálne bezpečnostné systémy

 

 

Inteligentná pestúnka

Vypne nočné lampičky potom, čo vaše dieťa zaspí. Vaše dieťa sa nebude báť a vy sa nebudete musieť starať o účty za elektrinu. Pokročilé nastavenia umožnia po prebudení zapnúť stlmené svetlo a zahrať obľúbenú melódiu.

Zabezpečenie proti manipulácií

Aby bola Vaša rodina úplne v bezpečí, Fibaro pohybový senzor má vstavaný aj senzor manipulácie. Akýkoľvek pokus o zmenu pohľadu senzoru spustí alarm a systém Vás bude informovať na Váš mobilný telefón.

Picture

 

Vždy ideálna teplota

Detektor obsahuje vstavaný teplotný senzor, ktorý uspokojí všetky predstavy o správnom nastavení teploty vo Vašom príbytku. Stačí nastaviť automatické vyrovnanie rozdielu medzi teplotou stropu a teplotou podlahy a o príjemné prostredie máte postarané. Systém tiež dokáže odhaliť prítomnosť viacerých osôb v dome a prispôsobiť dostatočný prísun čerstvého vzduchu podľa počtu osôb.

multisenzor FIBARO

Technická špecifikácia produktu:

 • Bezdrôtová technológia Z-Wave, 868.42Mhz
 • 4 senzory v 1: PIR pohybový senzor, teplotný senzor, LUX svetelný senzor, senzor vibrácií
 • PIR pohybový senzor do 7 metrov (odporúčaná inštalácia do výšky 2.4 metra)
 • Rozsah meranej teploty 0°C až +40°C
 • Svetelný senzor 0 až 32000 LUX
 • Detektor neoprávnenej manipulácie
 • Vnútorné použitie
 • Napájanie: 1x CR123A 3.6V batéria v balení
 • Rozmery: 44mm (v priemere)