Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Senzory » FIBARO SMART IMPLANT


        

FIBARO SMART IMPLANT

TOP PRODUKT

Na dotaz

 

Číslo produktu: FIB03051
Cena:
49,50 €

Špecifikácia produktu

Garážová brána s inteligentými funkciami

Kontrola garážových dverí pomocou diaľkového ovládania je v súčasnosti štandardným riešením, ktoré používame. Nemusíte platiť za výmenu garážovej brány alebo investovať do komplikovaných automatizačných systémov, pretože stačí pripojiť inteligentný implantát do regulátora garážovej brány a smart ovládanie brány pomocou mobilu, tabletu či FIBARO kľúčenky je hotové.

smart garage door

Integrovanie zabezpečovacieho systému do FIBARA

Malé zariadenie Fibaro Smart Implant zabezpečí jednoduchú integrácia Vášho aktuálneho káblového zabezpečovacieho systému do novej smart domácnosti. Zariadenie rozširuje vlastnosti snímačov pohybu o nové možnosti komunikácie s inteligentným domácim systémom. Navyše umožňuje diaľkové zapínanie alarmového systému pomocou smartfónu. Môžete si byť istí, že vaša nehnuteľnosť a majetok sú zabezpečené a môžete si ich overiť bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

smart old secure

Smart kúrenie

Ďalšou oblasťou do ktorej môžete zaviesť automatizáciu vo Vašich domácnostiach, je vykurovací systém. Umiestnenie inteligentného implantátu FIBARO Smart do termostatu kúrenia umožní v prípade potreby zmeniť vykurovací režim bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Prípadne necháte systém fungovať úplne automaticky, podľa nastavených scén.

smart heating

Inteligentné senzory

Chceme mať inteligentný dom, tak prečo sa nepokúsiť vytvoriť aj inteligentnú záhradu. Fibaro Smart Implant dáva príležitosť záhradníckym nadšencom, ktorí vybavili svoju záhradu senzormi vetra, teploty a pôdnej vlhkosti. Umiestnením inteligentného implantátu do snímača ho vybavíme novou funkciou spojenia so systémom FIBARO, ktorý zhromažďuje prenášané informácie. A na základe týchto informácií môže začať zalievať záhradu, alebo ohrievať vodu v bazéne.e

smart sensors

Dajte veciam druhú šancu

Často máme doma cenné staršie zariadenia, ktoré si chceme zachovať kvôli spomienkam alebo ich jedinečnému dizajnu. Vďaka inteligentnému implantátu môžu zariadenia, ako sú AV prijímače, rádiá, zosilňovače a projektory, naďalej spoľahlivo slúžiť. A čo viac, môžu sa stať súčasťou nášho inteligentného domáceho systému. Po nainštalovaní inteligentného implantátu vo Vašom audio zariadení ho môžete zapnúť napríklad pomocou hlasového príkazu. Užite si svoje obľúbené zariadenie v novej, inteligentnej verzii.

smart old devices

Vlastnosti produktu:

Senzor umožňuje pridať analógové káblové senzory a ďalšie zariadenia do Vašej siete Z-Wave

Kompatibilný s certifikátom Z-Wave a Z-Wave plus

Podporuje Z-Wave šifrovanie S0 s AES-128 a S2 Autentifikáciu

Môže pracovať ako opakovač Z-Wave signálu

Vstavaný teplotný senzor

Podporuje pripojenie externých senzorov

  • 6DS18B20 senzory
  • 1DHT senzor
  • 2x2 vodičový analógový senzor
  • 2x3 vodičový analógový senzor
  • 2x binárny senzor

 

Technická špecifikácia produktu

Rozmery: 29x18x13mm

Napájanie: 9-30V DC

Teplota okolia: 0-40 °C

Vstup: 2x0-10 analog/binarny vstup

1x seriovy vstup pre senzory DHT22 alebo DS18B20

Výstup:2xbezpotenciálový výstup

Podpora digitálnych senzorov: 6 DS18B20 alebo 1 DHT22

Max. prúd na výstupe: 150mA

Max. napätie na výstupe: 30V DC / 20V striedavý prúd

Vstavaný teplotný senzor /rozsah -55°C -až 126°C/

Podpora Z-Wave 500

Vysielací výkon: max 7dBm

Rozsah: do 50m exteriér

do 30m interiér