Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Štartovací balík » FIBARO STARTER KIT - SMART HOME


        

FIBARO STARTER KIT - SMART HOME

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB1701
Cena:
499,00 €

Špecifikácia produktu

Vstúpte do skveláho sveta domácej automatizácie. Neviete ako začať? Žiaden problém - Fibaro pre Vás pripravilo štartovací balíček s výberom komponentov. Začnite s 5 zariadeniami a Home Centrom Lite a postupne si vytvorte kompletný systém automatizácie. Fibaro Starter kit je najjednoduchšia a najľahšia cesta na začatie s domácou automatizáciou. Päť inteligentných zariadení, kontrolujúcich kontrolérom Home Center Lite, pracujúcich “out-of-the-box“ a predstavujúcich chytré riešenie na prevzatie kontroly nad vašim domom.

 

Chcete vypnúť svetlá keď odchádzate z miestnosti? Chcete sledovať domáce aktivity pokým nie ste doma? Alebo, chcete dostať okamžité upozornenie v prípade neočakávanej udalosti ako je požiar alebo únik vody? Fibaro Starter Kit vám pomôže vykročiť správnou nohou na ceste k domácej automatizácii.

 

Navyše základný balíček si môžete postupne rozšíriť o ďalšie komponenty, presne tak, ako to potrebujete.

Fibaro Starer Kit obsahuje:

Starter Kit

Home Center Lite

Miniaturizovaná riadiaca jednotka je mozgom systému Fibaro. Počúva a riadi všetky bezdrôtové moduly skrze sieť Z-Wave a zároveň je bránou do internetu a domácej Wi-Fi siete. S jej pomocou viete o všetkom dianí v dome (vrátane histórie) a spravujete všetky nastavenia na jednom mieste. Pripojiť sa môžete cez mobilnú aplikáciu alebo webové rozhranie odkiaľkoľvek. Pokročilá technológia umožní kontrolovať Váš domov odkiaľkoľvek a ušetrí Vám čas aj peniaze.

Detektor pohybu

Informuje vás o všetkých vítaných aj nevítaných hosťoch, ich pohybe, množstve a tiež o zmenách svetla a teploty. Spolu s ostatnými modulmi môže spustiť požadované akcie: rozsvietiť svetlá, keď prídete, zamknúť, keď nikto nie je doma, či zavolať policu, keď je doma niekto, kto by tam byť nemal.

Detektor dymu

Zistí aj tie najmenšie stopy po dyme skôr, než vzplanie požiar. Spolu s ostatnými zariadeniami vykoná potrebné úkony, aby vás ochránil a predišiel šíreniu požiaru. Dokáže vypnúť spotrebiče a v najhoršom privolať hasičov.

Detektor zaplavenia

O úniku vody sa dozviete, aj keď nebudete doma. Spolu s chytrou zásuvkou môže detektor zaplavenia odpojiť ohrozené spotrebiča. Kúpte si tiež spínač Fibaro a motorizovaný ventil na prívodné potrubie a v prípade poškodenia rúrok nechajte vypnúť vodu. Vďaka odolnému prevedeniu a senzoru teploty dokáže odhaliť aj námrazu.

Dverový senzor

Otvorené okná, dvere, dvere do garáže či bránu spozná Váš nový magnetický kontakt. V elegantnom miniatúrnom vyhotovení sa skrýva neskutočný potenciál. Môžete ho navyše prepojiť s obyčajným vypínačom a urobiť z neho bezdrôtový ovládač iného zariadenia.

Bezdrôtová zásuvka

S jej pomocou dokážete vzdialene a automaticky ovládať akékoľvek zariadenie. Zároveň vidíte jej aktuálnu i celkovú spotrebu energie. Aby toho nebolo málo, možno ju využiť aj ako nočnú lampičku.