Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Ovládače » FIBARO SWIPE GESTURE CONTROLLER (FGGC-001)


        

FIBARO SWIPE GESTURE CONTROLLER (FGGC-001)

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB0209
Cena:
149,99 €

Špecifikácia produktu

Zjednodušte si život

Swipe je unikátny bezdotykový ovládací panel, ktorý umožňuje riadiť domácnosť jednoduchým pohybom rúky v priestore. Dokáže rozoznať šesť rôznych gest. Možno ho použiť ako dekoráciu - dobre poslúži ako fotorámik. Ľahko ho umiestnite kdekoľvek a dokonca nemusí byť vôbec vidieť, pretože funguje aj skrze pevné prekážky. Vďaka technológii Z-Wave a batériám nemusíte riešiť žiadnu kabeláž.

Pohyb ruky ako vypínač?

Swipe je revolučný panel, ktorý vie rozpoznať rôzne gestá na ktoré viete nastaviť akcie. O snímanie gesta sa stará senzor, ktorý zaznamenáva neďaleký pohyb ruky. Vďaka tejto technológií nie je potreba žiadny dotykový panel. Zariadenie nemá dotykový panel ani displej. Pod sklo sa dá ale dať napr. pekná rodinná fotka. FIBARO Swipe je revolučný gestikulačný ovládací panel, ktorý poskytuje kontrolu nad domácimi automatizačnými zariadeniami vo FIBARO systéme bez dotyku akéhokoľvek ovládacieho prvku. FIBARO Swipe má ovládateľné menu, ktoré vám umožní ovládať zariadenie bez rozoberania krytu.

Gestá

Moderné technológie a precízne spracovanie

Dizajn Fibaro Swipe presne zapadá do štýlu dnešnej modernej domácnosti vďaka dych berúcemu dizajnu. Spracovanie zariadenia vám dovoľuje ho mať položený na stole, namontovaný na stene, prenosný alebo skrytý za stenou. Swipe je kompatibilný so všetkými Z-Wave riadiacimi jednotkami. Potvrdenie gesta umožní zvukovou a optickou odozvu. Vyrába sa v čiernom a bielom prevedení a jeho povrch kryje tvrdený polykarbonát. Možno ho postaviť na dodávaný elegantný stojanček, pripevniť na stenu alebo napríklad integrovať do nábytku. Dizajn Fibaro Swipe presne zapadá do štýlu dnešnej modernej domácnosti vďaka úžasnému dizajnu. Spracovanie zariadenia vám dovoľuje mať ho položený na stole, namontovaný na stene, prenosný alebo skrytý za tenkou bariérou. (napr. dosku stola).

 

Prináša nové možnostidizajn

Neuveriteľné možnosti

Vďaka najnovšiemu senzoru vie zariadenie zaznamenať gesto vašej ruky aj cez nejakú prekážku. Táto funkcia je naozaj "magická". Toto vám dovoľuje namontovať Swipe tak aby nemusel byť viditeľný a aj tak mohol konať svoje poslanie. Zariadenie je plne kompatibilné s Zwave Plus technológiou. Napájaný môže byť 4 AA batériami alebo zo siete pomocou micro USB. Rozmery sú 178 × 130 × 29 mm.

napájanie

 

Technická špecifikácia:

  • Bezdrôtová technológia: Z-Wave 868.42 MHz
  • Napájanie: Batérie alebo 5V DC (batérie pribalené)
  • DC napájací konektor: micro-USB
  • Typ batérií: 4x1,5V AA
  • Rozmery: 178x130x29 mm