Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Senzory » FIBARO TEPLOTNÝ SENZOR DS (DS-001) - 4KS DS18B20


        

FIBARO TEPLOTNÝ SENZOR DS (DS-001) - 4KS DS18B20

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB1114
Cena:
11,99 €

Špecifikácia produktu

Teplotný snímač môžete pripojiť napríklad k FIBARO univerzálnemu senzoru či magnetickému kontaktu a získate senzor, ktorý bude bezdrôtovo odosielať údaje o teplote do centrálnej jednotky. Vďaka Z-Wave sieti možno nainštalovať bezdrôtový teplotný senzor prakticky kdekoľvek to potrebujete. Vaše zariadenie budú mať presné dáta o teplote, na základe ktorých sa môžu lepšie rozhodovať.

Vďaka tomuto senzoru môžete prepojiť rôzne domáce systémy so Z-wave sieťou. Senzor môže merať teplotu napr. v podlahovom kúrení, teplotu v radiátoroch, v akumulačnej nádrži, v bojleri alebo teplotu podávača paliva pri automatickom kotly a mnoho ďalších možností. Záleží len na Vašej kreativite.

Fibaro teplotný senzor meria s presnosťou 0.5° C v rozsahu -10° C až +85° C.

Senzor je adresovaný 64-bitovým kódom a teda na jediný kábel môže byť pripojených niekoľko senzorov naraz a zároveň elektricky napájaný keďže vyžaduje len 3-5.5V.

Senzor je určený na použitie spolu s Fibaro Universal Sensor alebo s Fibaro Door/Window Sensor.

Balenie obsahuje 4 kusy teplotného senzoru DS18B20.