Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Senzory » FIBARO UNIVERZÁLNY BINÁRNY SENZOR (FGBS-001)


    

FIBARO UNIVERZÁLNY BINÁRNY SENZOR (FGBS-001)

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB1115
Pôvodná cena 39,99 €
Cena:
35,20 €

Špecifikácia produktu

Univerzálny binárny senzor umožňuje akémukoľvek snímaču s binárnym výstupom komunikáciu s inými zariadeniami pomocou siete Z-Wave a využitie snímačov teploty. Možno k nemu pripojiť 2 binárne senzory a až 4 snímače teploty. Je prispôsobený na pripevnenie na kryt senzorov. Pri umiestnení v kryte ho môžete využiť aj v miestach s vysokou vlhkosťou a teplotou. Slúži najmä na integráciu existujúcich senzorov a zariadenia so systémom FIBARO.

Fibaro Univerzálny Binárny Senzor

Fibaro Universal Sensor bol navrhnutý na zlepšenie funkcionality bežných senzorov, ktoré nepodporujú bezdrôtový prenos. Vďaka tomuto univerzálnemu senzoru môžete prepojiť rôzne domáce systémy so Z-wave sieťou. Senzor môže merať teplotu napr. v podlahovom kúrení, teplotu v radiátoroch, v akumulačnej nádrži, v bojleri alebo teplotu podávača paliva pri automatickom kotly a mnoho ďalších možností. Záleží len na Vašej kreativite.

Využitie existujúcich senzorov

Ak máte už nejaké štandardné senzory (merač hladiny, vlhkomer, senzory vniknutiu, sondy atp.) Môžete ich dáta priviesť ľahko do systému FIBARO. To vám umožní sledovať a ukladať stavy na jednom mieste a na ich základe spúšťať iné zariadenia. Ak sa zvýši vlhkosť vyvetrať, ak sa zmení teplota spustiť kúrenia či klimatizáciu, čerpať vodu na základe výšky hladiny v nádrži atd.

Špecifikácia:

 • Podpora 2 binárnych senzorov alebo 4 teplotných
 • Výstupné napätie 36V DC / 24V AC (max)
 • Napájanie: 9-30V DC +/- 10%
 • Výstupný prúd 150mA (max)
 • Merací rozsah: -55 až +126 Celzius
 • Operačná teplota: -10 až +40 Celzius
 • Rozmery: 14.5mm x 27.3mm x 12mm