Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Bezdrôtové zásuvky » FIBARO ZÁSUVKA (TYP E) (FGWPE-102-ZW5)


    

FIBARO ZÁSUVKA (TYP E) (FGWPE-102-ZW5)

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: FIB0402
Cena:
64,99 €

Špecifikácia produktu

Užitočná a jednoduchá

Bezdrôtovú zásuvku môžete použiť na sledovanie a ovládanie akéhokoľvek zariadenia. Vďaka kompaktným rozmerom nebude prekážať iným zariadeniam. Po zapojení zariadenia stačí len stlačiť tlačidlo a pomenovať si nový prírastok v aplikácii FIBARO.

Užitočná a jednoduchá

Jednoduchá inštalácia Plug & Play

Na inštaláciu Fibaro zásuvky nepotrebujete žiadne inštalačné náradie alebo elektrikára. Stačí keď zariadenie jednoducho vybalíte a vložíte do elektrickej zásuvky a následne na ňu pripojíte akékoľvek elektrické zariadenie. Užívateľsky príjemné rozhranie vám umožní jednoduché a intuitívny spôsob pridania Fibaro Zásuvky do Fibaro Systému.

výnimočne krásna

Užitočný pomocník

Krištáľový RGB LED kruh vás informuje o aktuálnom odbere zmenou svojej farby. Ľahko si nastavíte limit pre každý spotrebič. Vstavaný skúšač dosahu siete Vás sám upozorní v prípade slabého signálu. Keďže LED kruh svieti bledomodrým alebo bielym svetlom kedykoľvek je zásuvka v elektrine, skvele plní úlohu nočnej lampičky.

Meranie spotreby energie

Unikátna technológia

Tento výrobok nie je obyčajná vzdialene ovládateľné zásuvka, je to ozajstné inžinierske majstrovské dielo. Každá časť bola vytvorená s nesmiernou presnosťou (maximálna odchýlka 3 nanometer) a je skúšaná v extrémnych podmienkach.


unikátna technológia

Deti aj spotrebiče v bezpečí

Zásuvka FIBARO je vybavená vstavanou krytkou, ktorá zabezpečuje ochranu Vašich detí. Okrem toho Vás vstavaný teplotný snímač varuje, ak teplota prekročí 55 ° C. Toto varovanie sa zobrazí aj v okamihu, keď záťaž prekročí povolené maximum 2,5 kW. Každá zásuvka je tiež vybavená špeciálne navrhnutou bezpečnostnou podložkou, ktorá bráni poškodeniu tlakom, ak by napríklad niekto mykol za pripojený kábel.

Sledovanie spotreby

Skontrolujte si aktuálnu spotrebu energie vo vašom dome a prostredníctvom riadiacej jednotky viete presne určiť, ktorý spotrebič potrebuje najviac elektrickej energie.

Fibaro wall plug , Fibaro zasuvka , ovladanie elektrickych zariadeni na dialku , meranie aktualnej spotreby energie a historie spotreby , inteligentne byvanie , inteligentny dom

Testovanie signálu

Zásuvka FIBARO obsahuje vstavaný skúšač pokrytia signálu Z-Wave. Stačí podržať tlačidlo na plášti zásuvky a uviesť tak zariadenie do testovacieho módu. Podľa farieb následne zistíte, aké sú momentálne možnosti pripojenia

Fibaro prepojenie zasuvok

Bezdrôtová aktualizácia

Vaše zariadenie môžete aktualizovať bezdrôtovo pomocou Fibaro riadiacej jednotky, hocikedy keď bude nový firmvér dostupný. Nepotrebujete Fibaro zásuvku odpojiť zo siete a míňať čas na pripojenie zariadenia k počítaču. Stačí len kliknúť na tlačidlo aktualizácie.

 

Zásuvka a výchova detí?

Pri výchove detí je dôležité vymedzenie a dodržanie pravidiel. Fibaro vám môže pomôcť aj v tejto sfére. Pripojte Fibaro Zásuvku k hernej konzole alebo TV v detskej izbe a na ďiaľku môžete rozhodovať či deti môžu používať konzolu alebo TV, a tiež môžete skontrolovať koľko času pri tom strávia.

 

Technická špecifikácia:

 • Technológia: Z-Wave Plus (868.42MHz)
 • Maximálna záťaž: 2,500W
 • Napätie: 230V, 50Hz
 • LED Kruh: 16 miliónov farieb indikujúcich el. spotrebu
 • Monitorovanie spotreby: aktuálna spotreba (W) a kumulovaná spotreba (kWh)
 • Tester dosahu: Indikuje silu, pokrytie a routovanie v ľubovoľnom bode Z-Wave siete
 • Upozornenie na preťaženie: Indikácia spotreby vyššej ako je prednastavená úroveň
 • Tlačidlo: Pridanie(Inclusion) a Odobranie(Exclusion) zo Z-Wave siete
 • Rozmery (priemer x dĺžka): 43 x 65mm
 • Verzia zásuvky: typ E (FR, SK, CZ, ...)