Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Riadiace centrá » HOMEE BRAIN CUBE


        

HOMEE BRAIN CUBE

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: HOMEE0103
Cena:
135,00 €

Špecifikácia produktu

Homee je bezdrôtová riadiaca stanica, ktorá umožňuje komunikovať s inteligentnými bezdrôtovými zariadeniami. Pomocou tejto jednotky a bezplatnej aplikácie môžete ovládať zariadenia odkiaľkoľvek.

Srdce Vášho inteligentného domu

To znamená, že keď chcete čokoľvek robiť v homee smart home, potrebujete na začiatok Brain Cube. Už so samotným Brain Cube dokážete ovládať mnoho populárnych Smart Home zaraidení, ktoré sú priamo pripojené do internetu alebo sú dostupné na vašej sieti pomocou Wifi. Môžete tieto zariadenia kombinovať do malých programov, ktoré sa v homee volajú "homeegramy" (alternatíva ku scénam). Napríklad so samotným homee Brain Cube môžete ovládať AVM FRITZ! zásuvku a radiátorovú hlavicu, NUKI zámok na dvere, Belkin WeMo zariadenia, Netatmo meteo stanicu, HomeMatic (cez CCU2)...

 

Prispôsobí sa všetkým jazykom

homee - rozšíriteľné centrum inteligentného domu dokáže rozprávať všetkými bežnými bezdrôtovými protokolmi. 100% odolný voči hrozbám budúcnosti a rozšíriteľný podľa vších požiadaviek. Jednoducho ovládajte svetlo, prispôsobte izbovú teplotu pomocou hlasu alebo prijať notifikáciu, keď sa niečo deje. S homee dostanete viac efektivity, pohodlia a bezpečnosti medzi Vaše štyri steny bez potreby ťahania káblov a zložitých problémov s kompatibilitou.  Vďaka rôznofarebným rozšírovacím modulom môžete mixovať zariadenia ako sa Vám zachce bez toho, aby ste bol iviazaný na jedného dodávateľa alebo protokol. Všetko môže komunikovať so všetkým, bez ohľadu na použitú bezdrôtovú technológiu alebo výrobcu.

V jednoduchosti je krása

Vďaka jednoduchému krok-po-kroku postupu nemusíte byť technickým expertom aby ste mohli mať smart home. homee používa všetky bezdrôtové technológie a preto nie je potreba robiť zmenu vo vašom dome. To robí z homee perfektné riešenie pre tých, ktorí bývajú v podnájme - jednoducho si smart home zoberiete so sebou, keď sa budete sťahovať.

Dáta v bezpečí

S homee ste správcom vaších dát - žiadne dáta sa neukladajú na cloude, všetko je uložené bezpečnom v Brain Cube. S Brain Cube nie sú spojené žiadne poplatky, pokiaľ už Brain Cube máte, nepotrebujete nič viac platiť.

Žiadny nový protokol nie je problém

Ponuka smart home zariadení rastie každým dňom. Bohužiaľ, mnohé zariadenia používajú rôzné protokoly, čo z nich robí nekompatibilné s inými. Aktuálna situácia v smart home je podobná ako situácia s rôznými jazykmi - a homee prichádza, aby ich zjednotil. Každá farebná Cube je výborná v určitej bezdrôtovej technológií a tým pádom dokáže komunikovať s produktami v danej technológií. A v spojení s homee Brain Cube tým pádom dokáže riadiť procesy na danom protokole. Aktuálne sú v ponuke tri Cube - Z-Wave, Zigbee a EnOcean. Navyše, vďaka puzzlovému systému v prípade, že sa objaví nový protokol v budúcnosti, homee vytvorí len novú Cube a tým rozšíri funkčnosť celého systému.

Spolupracuje s Amazon Echo

Vďaka pridanej podpore Amazon Echo (Alexa) môžete teraz svoj dom ovládať aj hlasom.  Ovládať môžete každé zariadenie individuálne, v skupiách alebo si napíšte malé inteligentné programy, takzvané "homeegramy". Môžete automatizovať všetky svoje pravidelé akcie, alebo nastaviť správanie domu v prípade zlého počasia či západu slnka. Napríklad automatické zapnutie svetla keď je v miestnosti tma, otvorenie žalúzií pri východe slnka, vypnutie kúrenia keď otvoríte okno,... Všetko toto môže byť vytvorené za použitia jednoduchého IF-THEN princípu.

 

Skladačka

Každá Homee kocka je zodpovedná za inú bezdrôtovú technológiu a preto môže komunikovať s inými zariadeniami. Biela Brain Homee kocka je centrálna jednotka. Zhromažďuje všetky informácie a odošle ich na váš smartphone. Takže môžete prepojiť veľmi rozdielne zariadenia.

 

 

Vlastnosti produktu:

  • Centrálna riadiaca jednotka pre váš inteligentný dom, základný Wifi blok
  • Budúce a modulárne rozšíriteľné, bez mesačných nákladov
  • Jednoduché nastavenie a používanie prostredníctvom aplikácie
  • kompatibilné s Netatmo, Nuki, AVM FRITZ, Belkin WeMo, niektoré zariadenia HomeMatic atď