Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.    

Heatit Z-water

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Cena:
255,00 €

Špecifikácia produktu

HeatIT Z-Water je DIN modul, ktorý v spojení s riadiacou jednotkou dokáže ovládať Vaše teplovodné podlahové kúrenie. Toto zariadenie sa inštaluje na DIN lištu buď tam, kde máte všetky rozvody alebo si vytvoríte malú DIN lištu pre riadenie kúrenie priamo pri rozvádzači podlahového kúrenia. Je to tak veľmi pekné a profesionálne riešenie.

HeatIT Z-Water - na kúrenie, svietenie, zavlažovanie....

obsahuje až 10 relé výstupov a 4 analógové/digitálne vstupy. Toto zariadenie je napájané 230V AC, takže si nevyžaduje žiadne zdroje a zároveň je z neho možné napájať 24V aj 230V termopohony, čo Vám dáva obrovské možnosti pri výbere toho správneho ventilu. Pokiaľ si Z-Therm nainštalujete na DIN lištu do hlavného rozvádzača, môžete jeho 10 výstupov v dome použiť naozaj na čokoľvek, napríklad aj na ovládanie osvetlenia, ovládanie stykačov pre elektrické podlahové kúrenie... Jeho prioritné použitie je však pre podlahové teplovodné kúrenie, kde samozrejme dominuje.

Analógové a digitálne vstupy

(záleží od FW verzie) môžu byť použité na pripojenie rôznych bezpotenciálových výstupov, senzorov, vypínačov a v riadiacej jednotke je možné ich nastavenie na spúšťanie scén. Napríklad pripojením HDO výstupu na DIN lište môžete dať systému vedieť, kedy je v dome drahá a kedy lacná elektrina.

Špecifikácia produktu:

 • Výstupy môžu byť použité pre riadenie teplovodného podlahového kúrenia
 • Môže byť použité na riadenie 24V aj 230V zariadení
 • Môže byť použitý s bezdrôtovým termostatom Heatit Z-Temp v každej zóne
 • DIN inštalácia
 • Funguje ako Z-Wave repeater
 • Aktualizácie bezdrôtovo (OTA)
 • Dostupné FW verzie (analog/digital vstup)
 • Podpora zabezpečenia: S0, S2 Access Control Class, S2 Authenticated Class, S2 Unauthenticated Class