Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Ovládače » NODON SOFT DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ


    

NODON SOFT DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: NOD0210
Cena:
53,70 €

Špecifikácia produktu

Diaľkový ovládač NodOn Soft je určený pre ovládanie akéhokoľvek Z-Wave prijímača, ako zásuvky, žalúzie a stmievače atd.... Navyše dokáže spúšťať scény cez Z-Wave riadiacu jednotku. Ovládač je štvôr-tlačidlový bezdrôtový diaľkový kontrolér, ktorý vám umožní diaľkovo ovládať pripojené Z-Wave zariadenia vo vašej domácej automatizačnej sieti. Okrem toho inteligentný kontrolér je taktiež kompaktný a ľahký, čo z neho robí jeden z najľahších a najkompaktnejších spôsobov na bezdrôtové ovládanie  všetkých pripojených Z-Wave zariadení vo vašom dome.

Extrémne odolný

Ovládač odolný voči vlhkosti a nárazom môže byť vďaka svojmu magnetu umiestnený kdekoľvek vo vašom inteligentnom dome, napríklad na zárubni, chladničke či ohrievači. Diaľkový ovládač je vyhotovený v šiestich farebných variantách: modrá, biela, sivá, wasabi, ružová, lagúna /do poznámky je potrebné napísať farbu/.

Ovládač na všetko

Diaľkový ovládač Nodon Soft môže byť konfigurovaný na bezdrôtové ovládanie širokej škály Z-Wave zariadení vo vašom domácom automatizačnom systéme. Keď je použitý vnútri, Diaľkový Ovládač môže byť nastavený na obsluhu a kontrolu ľubovoľného zariadenia do vzdialenosti 30 metrov.

Napájanie pomocou batérie

Diaľkový ovládač je napájaný ľahkou CR2032 batériou, ktorá poskytuje bezproblémové pripojenie a predlžuje životnosť ovládača.

Technická špecifikácia produktu:

 • Rádio protokol: Z-Wave (868.42MHz)
 • Zdroj napájania: CR2032
 • Zabudovaný magnet pre kovové povrchy
 • Odolný proti poliatu a nárazom
 • Operačná teplota: 0°C do 40°C – Nadmorská výška – 2.000m
 • Dosah: 30m vnútri
 • Rozmery: 56*56*20mm