Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NEJPREDÁVANEJŠIE

Cena 255,00 €
Skladom
Cena 106,00 €
Skladom

TOVAR V AKCIÍ

Cena 469,00 €
Skladom
Cena 57,90 €
Skladom

KONTAKT

E-shop IQ Home
Budimír 264
Košice - okolie
tel: +421 948 29 20 20
fax: iq-home.sk
info(a)iq-home.sk
IBAN SK42 0900 0000 0051 4258 7719
BIC SWIFT: GIBASKBX

Niečo o nás


Ponúkame široký sortiment produktov a zariadení pracujúcich na bezdrôtovej technológií Z-Wave od rôznych výrobcov: FIBARO, DANFOSS, POPP, VERA CONTROL, QUBINO, ANTIK ...

Na našich stránkach Vám ponúkame spôsob ako si jednoducho vytvoriť inteligentný dom. Nemusíte stavať nový dom alebo riešiť rozsiahlu rekonštrukciu celého domu. Naše produkty využívajú najmodernejšiu bezdrôtovú technológiu Z-Wave, ktorá umožňuje vytvorenie inteligentného domu každému, bez ohľadu na to, či sa jedná o starší alebo úplne nový dom či byt.

Orientujeme sa na ponuku tovarov a služieb pre domácu automatizáciu a riešení pre inteligentné domy a správu budov, čiže naše zariadenia Vám umožnia kontrolovať, ovládať a monitorovať Váš domov, kanceláriu alebo pracovisko jednoduchým a dostupným spôsobom bezdrôtovo, na diaľku a to aj cez Internet pomocou Vášho PC, tabletu alebo mobilného telefónu.

Inštalácia Fibaro si nevyžaduje žiadne stavebné úpravyžiadne ťahanie extra káblov a ani dlhé hodiny upratovania po inštalácií. Naše miniatúrne moduly môžu byť nainštalované do každého vypínača na stene, do každej zásuvky, prepínača žalúzií a sú kompatibilné s každým elektrickým systémom.