Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Zámky na dvere » POPP ELEKTRONICKÝ OVLÁDACÍ MODUL OTVÁRANIA DVERÍ S OTVÁRAČOM ZÁMKU DVERÍ


        

POPP ELEKTRONICKÝ OVLÁDACÍ MODUL OTVÁRANIA DVERÍ S OTVÁRAČOM ZÁMKU DVERÍ

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: POP0906
Cena:
99,00 €

Špecifikácia produktu

S týmto Z-Wave ovládačom dverí môžete jednoducho ovládať vchodové dvere alebo brány, najmä v dome s viacerými bytovými jednotkami. Zariadenie nahradí existujúci ovládač dverí (bzučiak) a umožňuje zabezpečenú Z-Wave komunikáciu. Po zapojení tohto zariadenia je možné ovládať dvere cez mobil či tablet, a to nech sme kdekoľvek. Výhodou tohto zariadenia je, že na otvorenie dverí nepotrebujete kľúče. To znamená, že Vaším deťom alebo návšteve dokážete otvoriť, či ste doma alebo nie.

Batéria alebo napájanie

Pracuje s batériami alebo môže byť napájaný pomocou transformátora. Taktiež je možné pripojiť dverový mechanizmus s monitorovacím kontaktom.

Otvárací modul a elektronický otvárač

Tento produkt pozostáva z 2 častí. Ovládacieho modulu a elektronického otvárača zámku dverí. Ak váš dom nemá elektronické ovládanie dverí, intercom alebo iné moduly, vďaka tomuto zariadeniu môžete jednoducho vylepšiť Váš domov. Elektronický otvárač dverí musí byť nainštalovaný na existujúcom zámku. Následne môžete pripojiť elektronický ovládací modul otvárania dverí.