Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » Meranie energie » Z-WAVE BEZDRÔTOVÝ DATA LOGGER


        

Z-WAVE BEZDRÔTOVÝ DATA LOGGER

Na dotaz

 

Dostupnosť: 3 dni
Číslo produktu: NOQ1007
Cena:
87,00 €

Špecifikácia produktu

Spoločnosť NorthQ vyvinula malý čítač energie, ktorý možno ľahko inštalovať na existujúcich elektronických alebo mechanických meračoch s cieľom vizualizovať spotrebu elektrickej energie v súkromných domoch. Riešenie je založené na bezdrôtovom štandarde Z-Wave, ktorý je ideálny pre ovládanie automatizačných produktov v domácnosti.

Bezdrôtový data logger

Výrobok sa skladá z 3 častí: snímač napájania, bezdrôtový vysielač s batériou a prijímač USB. Údaje o elektrine sa prenášajú do zvolenej zbernice, kde je možné ich vizualizovať vo forme grafov a umožniť zákazníkom sledovať ich spotrebu elektrickej energie (v kWh av miestnej mene) a sledovať ich emisie CO2 atď. Je tiež možné prijímať merania v reálnom čase, aby ste zistili, koľko používa každý jednotlivý spotrebič v aktívnom alebo pohotovostnom režime. Tento modul odosiela namerané hodnoty bezdrôtovo do Z-Wave kontrolera každých 15 minút. V prípade výpadku, alebo nedostupnosti Z-Wave siete, dokáže NorthQ data logger uchovať v pamäti namerané hodnoty po dobu 3 mesiacov. Zariadenie umožnuje merať hodnoty okamžitej a celkovej spotreby na diaľku.

Spotreba elektriny pod palcom

Okrem toho je možné uviesť rozpočet, koľko chcete spotrebovať v EUR alebo kWh za rok. Aplikácia NorthQ eGadget na obrazovke nepretržite monitoruje a aktualizuje údaje o spotrebe elektrickej energie, aby informovala, či ste pod alebo nad rozpočtom. Potom budete môcť porovnať svoju spotrebu elektrickej energie v bežnom roku s predchádzajúcimi rokmi. Je tiež možné porovnať spotrebu vo vašom súčasnom dome s inými typmi domácností, napr. Apartmánov, domov, vil, atď.

 

Technická špecifikácia produktu:

  • Umožňuje zberať namerané hodnoty spotreby energie z elektromechanických a elektrických meračov
  • Kompatibilný s európskym Z-Wave štandardom (868.42MHz)
  • Obsahuje kontaktný senzor na pripojenie k elektrickým meračom
  • Interná pamäť 512KB, stačí na uchovanie dát nameraných po dobu 3 mesiacov
  • Napájanie: interná batéria (je súčasťou balenia)