Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NEJPREDÁVANEJŠIE

Cena 87,00 €
Na dotaz
Cena 52,90 €
Na dotaz
Cena 1 429,00 €
Na dotaz

TOVAR V AKCIÍ

Cena 565,00 €
Na dotaz
Cena 106,00 €
Na dotaz

KONTAKT

E-shop IQ Home
info(a)iq-home.sk

Niečo o nás


Ponúkame široký sortiment produktov a zariadení pracujúcich na bezdrôtovej technológií Z-Wave od rôznych výrobcov: FIBARO, DANFOSS, POPP, VERA CONTROL, QUBINO, ANTIK ...

Na našich stránkach Vám ponúkame spôsob ako si jednoducho vytvoriť inteligentný dom. Nemusíte stavať nový dom alebo riešiť rozsiahlu rekonštrukciu celého domu. Naše produkty využívajú najmodernejšiu bezdrôtovú technológiu Z-Wave, ktorá umožňuje vytvorenie inteligentného domu každému, bez ohľadu na to, či sa jedná o starší alebo úplne nový dom či byt.

Orientujeme sa na ponuku tovarov a služieb pre domácu automatizáciu a riešení pre inteligentné domy a správu budov, čiže naše zariadenia Vám umožnia kontrolovať, ovládať a monitorovať Váš domov, kanceláriu alebo pracovisko jednoduchým a dostupným spôsobom bezdrôtovo, na diaľku a to aj cez Internet pomocou Vášho PC, tabletu alebo mobilného telefónu.

Inštalácia Fibaro si nevyžaduje žiadne stavebné úpravyžiadne ťahanie extra káblov a ani dlhé hodiny upratovania po inštalácií. Naše miniatúrne moduly môžu byť nainštalované do každého vypínača na stene, do každej zásuvky, prepínača žalúzií a sú kompatibilné s každým elektrickým systémom.