Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NEJPREDÁVANEJŠIE

Cena 87,00 €
Na dotaz
Cena 52,90 €
Na dotaz
Cena 565,00 €
Na dotaz

TOVAR V AKCIÍ

Cena 565,00 €
Na dotaz
Cena 106,00 €
Na dotaz

KONTAKT

E-shop IQ Home
info(a)iq-home.sk

Kúpte si ešte sadu 3 Fibaro zariadení a získajte INTELIGENTNÚ KĽÚČENKU úplne ZADARMO

akcia

Sada obsahuje:

Detektor pohybu

Informuje vás o všetkých vítaných aj nevítaných hosťoch, ich pohybe, množstve a tiež o zmenách svetla a teploty. Spolu s ostatnými modulmi môže spustiť požadované akcie: rozsvietiť svetlá, keď prídete, zamknúť, keď nikto nie je doma, či zavolať policu, keď je doma niekto, kto by tam byť nemal.

Dverový senzor

Otvorené okná, dvere, dvere do garáže či bránu spozná Váš nový magnetický kontakt. V elegantnom miniatúrnom vyhotovení sa skrýva neskutočný potenciál. Môžete ho navyše prepojiť s obyčajným vypínačom a urobiť z neho bezdrôtový ovládač iného zariadenia.

Bezdrôtovú zásuvku

S jej pomocou dokážete vzdialene a automaticky ovládať akékoľvek zariadenie. Zároveň vidíte jej aktuálnu i celkovú spotrebu energie. Aby toho nebolo málo, možno ju využiť aj ako nočnú lampičku.

+ INTELIGENTNÚ KĽÚČENKU FIBARO

Ovládajte osvetlenie, zapnite hudbu, nastavte teplotu, zatiahnite žalúzie alebo zamknite dvere. Spustite doslovne akúkoľvek scénu alebo zariadenie pomocou tejto kľúčenky.

Screen Shot 2017-03-03 at 12.14.02

one-02